previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
Na Turniru Sponzora koji je održan 25.07. naš član gosp.Ismaili Besnik uručio je vrijedan poklon počasnom predsjedniku G.K.Krivaje gosp. Feridu Mujanoviću. Iako je Ismailova želja bila da se ovom poklonu tj. ovom događaju ne pridaje velika pažnja, ipak smo odlučili da to objavimo. Naime, riječ je o poklonu koji je stigao iz St Andrews-a…uramljena originalna zastavica sa 18.rupe najstarijeg golf terena na svijetu “OLD COURSE” te 6 različitih loptica sa šest terena u St Andrews-u. Poklon koju će sigurno zauzeti počasno mjesto na zidu golf kuće Forest Creek-a. Kolika je vrijednost ovog poklona možda najbolje odražavaju rijeći gosp. Ferida Mujanovića “…u svom životu rijetko sam ostajao bez riječi ali sad se upravo to desilo…Ismaile hvali Tebi i tvojoj porodici na ovom neprocjenjivom poklonu za golf teren Forest Creek i G.K.Krivaju”.
Nadamo se da je ovo početak uspješne saradnje našeg kluba sa najpoznatijim klubom i terenom na svijetu.